TRABZON İL MEM ARGE

Erasmus Akreditasyonu Bağımsız Dış Uzman Değerlendirici Başvuruları Başladı

Erasmus Akreditasyonu Bağımsız Dış Uzman Değerlendirici Başvuruları Başladı

Bu form, Trabzon İl Mİlli Eğitim Müdürlüğü Erasmus Akreditasyonu kapsamında 2022 yılı içerisinde seçilecek olan konsorsiyum üyesi kurumların belirlenmesinde 'Bağımsız Dış Uzman Değerlendiricileri' seçmek amacıyla hazırlanmıştır. 

Bağımsız Dış Uzman Değerlendiriciler; Müdürlüğümüz Erasmus Konsorsiyumuna başvuru yapan kurumların başvuru formlarını inceleyerek, belirlenen usul ve esaslara uygun olarak değerlendirmekle sorumlu olacaklardır. Her bir başvuru formu 2 farklı bağımsız dış uzman tarafından değerlendirilecek olup, katılımcı kurumun puanı; her bir bağımsız dış uzmanının değerlendirme kriterlerine göre vereceği değerlendirme notlarının ortalaması esas alınarak belirlenecektir. Puana göre sıralama yapılarak o yıl için planlanmış hareketlilik sayısı kadar konsorsiyum üyesi kurumlar belirlenecektir.


Forma Ulaşmak İçin Tıklayınız

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü ArGe Birimi İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / 04622234466 (KODLAMA)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.