TRABZON İL MEM ARGE

“yazıYORUM” “Felsefi Deneme Yazma Yarışması”

“yazıYORUM” “Felsefi Deneme Yazma Yarışması”

“yazıYORUM”

“Felsefi Deneme Yazma Yarışması” 

İlimiz genelinde resmi ve özel tüm ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerin okuma, anlama, yorumlayabilme, sistematik ve tutarlı düşünebilme yetilerini ölçmek ve geliştirmek amacıyla 07.05.2017 tarihinde ilimiz genelinde bulunan tüm ortaöğretim öğrencilerinin katılabileceği “Felsefi Deneme Yazma Yarışması” yapılacaktır.

Söz konusu yarışmaya başvuracak olan okulların 21.04.2017 tarihine kadar ekteki yarışma formunu doldurarak mail yolu ile argetrabzon@gmail adresine ve resmi yazı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimine göndermeleri gerekmektedir.

Yarışma sonunda öğretmen ve akademisyenlerden oluşan komisyonun değerlendirmeleri sonucu ilk beş dereceye giren katılımcı öğrenciler, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından aşağıda belirtilen şekilde ödüllendirilecektir.

-         Birinci öğrenciye, dizüstü bilgisayar

-         İkinci öğrenciye,  netbook

-         Üçüncü öğrenciye, tablet

-         Dördüncü ve Beşinci öğrenciye, hediye çeki

-         Katılımcı tüm okul ve öğrencilere teşekkür/katılım belgesi

Yarışma şartnamesi için tıklayınız.

Başvuru formu için lütfen tıklayınız.

27-02-2017

 

 

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü ArGe Birimi İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / 04622234466 (KODLAMA)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.