TRABZON İL MEM ARGE

"yazıYORUM" IV. Felsefi Deneme Yazma Yarışması Başvuruları Başladı Tüm ortaöğretim seviyesi resmi ve özel kurumlarda eğitim gören öğrencilere düşünce adamlarının sözlerini içeren alıntıları; okuma, anlama ve yorumlayabilme, felsefi bir dille, felsefe kavramlarını kullanarak deneme yazabilme, tutarlı düşünebilmelerini ve düşündüklerini temellendirebilme becerilerini ölçmeyi amaçlayan IV. Felsefi Deneme Yazma Yarışması başvuruları başlamıştır. 

      Katılımcı okulların 03.04.2020 tarihine kadar ekli listedeki yarışma formunu doldurarak mail yolu ile argetrabzon@gmail.com adresine ve resmi yazı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimine göndermeleri gerekmektedir.

      Öğrencilerin yarışmaya katılabilmeleri için, belirtilen tarihe kadar okul idarelerine başvuruda bulunmuş olmaları ve yarışma tarihinde yanlarında kimlik belgesi bulundurmaları yeterlidir. (Kimliği olmayan öğrenci yarışmaya katılamayacaktır.)

     Yarışma Şartnamesi

     Başvuru Formu

14-02-2020

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü ArGe Birimi İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / 04622234466 (KODLAMA)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.