TRABZON İL MEM ARGE

2020 eTwinning Kalite Etiketleri

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı eTwinning Kalite Etiketleri açıklandı.
2020 eTwinning Kalite Etiketleri

      eTwinning, Avrupa'daki okullar için oluşturulmuş, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek ve paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunmaktadır.

      Yürütülen eTwinning çalışmaları ile her yıl istikrarlı bir şekilde eTwinning projesine katılan öğretmen sayımız, nitelikli proje sayımız ve etiket sayımız artmaktadır.

      Öğretmenlerimiz, öğrencileriyle yürüttükleri eTwinning projeleri kapsamında ilimize 117 Ulusal Kalite etiketi ve 70 Avrupa Kalite etiketi kazandırdılar.  Bu başarıyı gösteren öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve okullarımızı tebrik ediyoruz

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.