ALMANYA'DAN GELEN GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM UZMANI İLE ATÖLYE ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![ALMANYA'DAN GELEN GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM UZMANI İLE ATÖLYE ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_12/02145234_WhatsApp_Image_2022-12-01_at_16.38.31.jpg)
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen, Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde yürütülen KA121 Mesleki Eğitim Erasmus Akreditasyonu ''Uzman Daveti Faaliyeti'' kapsamında Almanya'ndan ilimize gelen Güzellik ve Saç Bakım Uzmanı tarafından 24-25 Ekim 2022 tarihleri arasında Ortahisar Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ev sahipliğinde atölye çalışması gerçekleştirildi.
10 öğretmen ve 5 öğrenci katılımıyla gerçekleştirilen atölye çalışmasında saç yapımı ve makyaj üzerine yenilikçi teknikler öğretmen ve öğrencilerimize uygulamalı olarak gösterildi. 2 gün süren atölye çalışmamızın akabinde katılımcılarımız belgelerini almaya hak kazandı.
Tüm katılımcı öğretmen ve öğrencilerimize katılımlarından dolayı teşekkür eder, atölye çalışmamızın mesleki becerilerine katkıda bulunmasını temenni ederiz.