TRABZON İL MEM ARGE

Ar-Ge Ekibimiz Tarafından Proje Ekiplerine Destek Ziyareti Gerçekleştirildi

Ar-Ge Ekibimiz Tarafından Proje Ekiplerine Destek Ziyareti Gerçekleştirildi

Kurumlarımızın proje hazırlama ve yürütme kapasitelerini geliştirme adına İlçelerimizde ve okullarımızda yapılmakta olan hazırlıklara destek vermek amacıyla Vakfıkebir, Ortahisar ve Düzköy ilçelerinde okullarla bir araya gelindi. Ortahisar ilçesindeki toplantı Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesinde, Düzköy’deki toplantı Düzköy Nazım Kayhan Çok Programlı Anadolu lisesinde, Vakfıkebir’deki toplantı Vakfıkebir Fen Lisesinde gerçekleştirildi. Proje çalışmalarını birlikte incelemek ve çalışmalara katkı sunmak amacıyla ziyaret edilen okullardaki proje çalışmaları yürüten ekiplere AR-GE projeler ekibimiz tarafından ziyaretler gerçekleştirildi.

İlçelerimizde projeler alanında çalışan ekiplerimizin faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantılarda kurumlarımızın başarılı çalışmalarını yerinde görme imkânının yanında etkileşimler yoluyla ilçe kurumları arasında yaygınlaştırma ve birlikte yeni çalışmalar için yeni bakış açısı geliştirilmiştir. Faydalanılabilecek programlara ilişkin değerlendirmeler sonucunda e-Twinning projeleri, Erasmus+ ve hibeler üzerine yapılan çalışmaların kurumlarımıza sunabileceği katkılara yer verilmiştir.

 DüzköyDüzköyOrtahisarOrtahisarVakfıkebir

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.