AVUSTURYA VİYANA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN İŞBAŞI GÖZLEM FAALİYETİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![AVUSTURYA VİYANA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN İŞBAŞI GÖZLEM FAALİYETİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2024_02/21170019_whatsappgorsel20240221saat16.54.59_2c0dc6a7.jpg)
Türkiye Ulusal Ajans tarafından desteklenen, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen KA121 Erasmus Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında 25 Şubat-2 Mart tarihlerinde Avusturya'nın Viyana şehrinde özel eğitim öğretmenlerimiz tarafından gerçekleştirilecek olan İşbaşı Gözlem faaliyeti ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıya Zafer Özel Eğitim Uygulama Okulu 3.Kademe'den 2 öğretmen ve Gazipaşa Özel Eğitim Uygulama Okulu'ndan 2 öğretmen katıldılar. Toplantıda hareketliliğe ilişkin önemli hususlardan bahsedildi ve gerekli belgeler imzalatıldı. Tüm katılımcılarımıza teşekkür eder, iyi eğitimler dileriz.