TRABZON İL MEM ARGE

Baksı Müzesi 6. Öğrenci Sanat Şenliği Resim Yarışması Atölye Çalışmalarına Hak Kazanan Öğrenciler Açıklandı.

Baksı Müzesi 6. Öğrenci Sanat Şenliği Resim Yarışması Atölye Çalışmalarına Hak Kazanan Öğrenciler Açıklandı.

 6. Baksı Öğrenci Sanat Şenliği   Kapsamında Düzenlenen “Gökkuşağı’nın Ötesi” konulu  resim yarışmasına ilimizden katılan 354 çalışma Bayburt Baksı Müzesi, Erzurum  A. Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi ve Trabzon Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi uzmanlarınca yapılan  değerlendirme sonucunda Trabzon’dan 30 öğrenciyi atölye çalışmalarına katılmaya hak kazanmıştır.

Eğitim- öğretim takvimi göz önüne alınarak ve şenliğin daha geniş bir zaman içerisinde etkin bir şekilde organize edilmesi amacıyla atölye çalışmaları ve bursların dağıtımı ile ilgili tarihin değiştirilmesine karar verilmiştir.

 Bu duruma göre: 19 - 20  - 21 Eylül 2018 tarihlerinde atölye çalışmalarının Trabzon Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde (Akçaabat) yapılmasına, 26 Eylül 2018 tarihinde etkinlikle ilgili bir serginin açılmasına, burs dağıtım töreninin düzenlenmesine karar verilmiştir.

 

EK 1: Trabzon,  Baksı Müzesi 6. Öğrenci Sanat Şenliği Resim yarışması Atölye çalışmalarına hak kazananlar listesi

EK 2: Değişen Etkinlik takvimi 

 

 

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.