ÇEKYA'DA ÖĞRENCİ GRUPLARININ HAREKETLİLİĞİ ve İŞBAŞI GÖZLEM FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![ÇEKYA'DA ÖĞRENCİ GRUPLARININ HAREKETLİLİĞİ ve İŞBAŞI GÖZLEM FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_11/22125659_whatsappgorsel20231122saat08.25.12_97b64daa.jpg)
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen 2022 Erasmus Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında 12-18 Kasım 2023 tarihleri arasında Çekya'nın Prag şehrindeki Educanet - Gymnázium, St?ední Odborná Skola a Základní Skola Praha Okulu'nda Dijital Becerilerin Geliştirilmesi: Web 2 Araçları'na yönelik Öğrenci Gruplarının Hareketliliği ve Eğitimde Yenilikçi Yöntem ve Teknikler konulu İşbaşı Gözlem faaliyeti gerçekleştirildi.
Faaliyete, Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden 10 öğrenci ve 2 öğretmen katılım gösterdiler. Katılımcı öğrencilerimiz, akranlarıyla birlikte Web 2.0 araçlarını kullanarak etkinlikler yaptılar. Tüm katılımcılarımıza teşekkür eder, edindikleri kazanımları ve öğrendikleri dijital uygulamaları ilimize ve kurumlarımıza taşımalarını temenni ederiz.