TRABZON İL MEM ARGE

Eğitimde İyi Örnekler 2015

Eğitimde İyi Örnekler 2015

      Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şubesi Ar-Ge birimince, okullarımızda öğretmenlerimizin eğitim sürecinde uyguladıkları iyi örnek çalışmalarını paylaşmak amacıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Eğitimde İyi Örnekler” paylaşımı 9 Eylül 2015 tarihinde Trabzon Fen Lisesinde gerçekleştirildi.

      Paylaşım Toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Hızır Aktaş, Müdür Yardımcıları Zekeriya Taşan, İlhan Bal, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, şube müdürleri, okul müdürleri ile öğretmenler katıldı.

      “Eğitimde İyi Örnekler 2015” paylaşımında 2014-2015 eğitim-öğretim döneminde uygulanmış ve başarılı bulunmuş olan 32 adet iyi örnek için sunum yapıldı.

      Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı 2015; Eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında, okul içinde ve dışında hayat boyu öğrenmeyi sağlamak, yürütülen faaliyetler sonucunda ortaya çıkan öğrenmek-öğretmek, değişmek-değiştirmek, kavramları içerisinde iyi örnekleri paylaşmak ve örgün çalışmaları belirleyerek ön plana çıkarıp, okul ve kurumlarımız tarafından model alınmasını amaçlayan çalışmaların usul ve esaslarını düzenlemeyi amaçlamaktadır.

      Çalışması İyi örneklere seçilen her öğretmene katılım belgesi ve plaket takdim edildi. “Eğitimde İyi Örnekler”den İl MEM Ar-Ge tarafından yürütülen “İlk Şirketim-Girişimcilik” projesinin sunumu, proje rehber öğretmenlerinden Serkan Aydın tarafından örnek sunum olarak yapıldı. Programın devamında da ÖRAV eğitmeni uzman psikolog Esra Savaşan tarafından “Model Öğretmen” sunumu yapıldı. Program öğretmenlerin salonlarda iyi örnekler sunumuyla devam etti.

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.