TRABZON İL MEM ARGE

Etwinning Okulu Başvurusu Yapma Hakkı Kazanan 26 Okulumuzun Ekipleriyle Çevrimiçi Olarak Buluştuk

Etwinning Okulu Başvurusu Yapma Hakkı Kazanan 26 Okulumuzun Ekipleriyle Çevrimiçi Olarak Buluştuk

      eTwinning, Avrupa'daki okullar için oluşturulmuş, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek ve paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunmaktadır.

      eTwinning Okulları'da tüm okulların eTwinning'ten nasıl faydalanabilecekleri ile ilgili harika örneklerdir. eTwinning değerlerini ve pedagojisini tanıtmada aktif rol oynarlar ve diğer okullar için bir model teşkil ederler.

       Bu kapsamda  "eTwinning Okulu" başvurusu yapma hakkı kazanan 26 okulumuz ziyaret edilerek okul ekipleriyle bilgilendirme toplantıları yapıldı. 

      Gerçekleştirilen okul ziyaretleri sonrasında okullarımızla bu kez çevrimiçi olarak buluştuk. Okullarımızın başvuru süreçleri ile ilgili kontrolleri yapılarak son durumları değerlendirildi. 

      Başvuru yapacak tüm kurumlarımıza başarılar dileriz.


26-01-202126-01-202126-01-2021

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.