TRABZON İL MEM ARGE

GELECEĞİ TASARLAYACAK ÖĞRETMENLER

GELECEĞİ TASARLAYACAK ÖĞRETMENLER

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında başvurduğumuz GELECEGIN ARAÇLARI: ELEKTRIK VE HIBRIT Projemiz hibe almaya hak kazanmıştır. Elektrikli ve Hibrid Araçlar Eğitimi, Elektrik Araçlarda Çalışmak İçin Talimat Verilen Teknisyenler - Seviye 1, Araçlarda Yüksek Gerilim Elektrik Eğitimi, Elektrikli ve Hibrid Araçlarda Yüksek Voltaj ile İlgili Uzman ve Yönetici Eğitimi, Yüksek Gerilim Batarya Eğitimi, Şarj İstasyonu Eğitimi, Elektrikli ve Hibrid Araç Kullanımı, Elektrikli Araçlara Acil Müdahale konularında 11 motorlu araçlar teknolojisi öğretmenine 3 gün boyunca (1 günü teorik 2 günü uygulamalı) toplam 24 saatlik eğitim gerçekleştirilecektir.

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.