TRABZON İL MEM ARGE

Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayına İlimizi Temsilen İki Proje Katılmıştır.

Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayına İlimizi Temsilen İki Proje Katılmıştır.

Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayına ilimizi temsilen iki proje katılmıştır.

Ar-ge ekibimizde görevli Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi İngilizce öğretmenimiz Fatma Zeynep ER’in İngilizce dersinin işlenmesinde materyal geliştirerek oluşturduğu kelime ezberleme ve cümle içinde kullanma becerisini geliştirdiği çalışması ile sunum yapmıştır. Katılımcıların ilgi ile takip ettiği sunumda projenin uygulama aşamaları tanıtılmıştır.

Gazipaşa Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi öğretmenimiz Hatice RİZELİ de çalıştaya özel eğitim alanındaki projesi ile sergi alanında almıştır. Çalışma sosyal ve kişisel gelişimlerini destekleyecek materyallerin öğrenmeyi kolaylaştırıcı ve destekleyici materyaller olduğu, birlikte geliştirilen materyallerin kendilerini daha kolay ve özgürce ifade edebildikleri bireyler haline getirmelerinin sağlandığı ve tüm kurumlarda aynı yöntemler ile geliştirilerek kullanılabilecek özgün materyaller olması bakımında oldukça yoğun ilgi görmüştür.

 Başarılı çalışmalarından dolayı öğretmenlerimizi tebrik ederiz. 


06-06-201706-06-2017

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.