TRABZON İL MEM ARGE

"Hayde Trabzon Spora" Projesi hayata başlıyor.Müdürlüğümüzce okullarımızda sporu günlük yaşamın bir parçası haline getirerek boş zamanları değerlendirmek, günlük aktiviteleri desteklemek, yaşam kalitesini artırmak, bireysel veya takım halinde sorumluluk alarak tüm katılımcıların sporla iç içe olmasını sağlamak amacıyla "Hayde Trabzon Spora" Projesi hayata geçirilmiştir.

 Trabzonspor Kulübü ve Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde yürütülen proje kapsamında ekli proje metni doğrultusunda öğrenci, öğretmen ve velilerimizin yaptıkları etkinliklerin izlenmesi, değerlendirilmesi ve ödüllendirilebilmesi için okullarımızdaki öğretmen/idarecilerin online forma okullarda yapılan etkinlikleri giriş yapmaları gerekmektedir. 

(Etkinlik girişi yapılabilmesi için giriş yapacak kişinin gmail hesabının açık olması, gmail hesabının dolu olmaması ve yükleyeceği fotoğrafların resim/pdf formatında olması gerekir.

Forma Giriş Yapmak için Tıklayınız: http://meb.ai/Uzb8XuO

Proje Metni İçin Tıklayınız!

22-02-202422-02-2024

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.