HOLLANDA' DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN İŞBAŞI GÖZLEM FAALİYETİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![HOLLANDA' DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN İŞBAŞI GÖZLEM FAALİYETİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11152708_whatsappgorsel20240607saat16.22.36_a115a83d.jpg)
Türkiye Ulusal Ajans tarafından desteklenen, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen KA121 Erasmus Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında 9-15 Haziran 2024 tarihlerinde Hollanda'nın başkenti Amsterdam şehrinde ortaokul öğretmenlerimiz tarafından gerçekleştirilecek olan İşbaşı Gözlem faaliyeti ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıya Bener Cordan Ortaokulu' ndan 1 öğretmen ve 1 yönetici, Erdoğdu Bey Ortaokulu'ndan 2 öğretmen, Söğütlü Ortaokulu'ndan 1 öğretmen ve Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden 1 şube müdürü katıldılar. Toplantıda hareketliliğe ilişkin önemli hususlardan bahsedildi ve gerekli belgeler imzalatıldı.
Tüm katılımcılarımıza teşekkür eder, iyi eğitimler dileriz.