TRABZON İL MEM ARGE

"Eğitimde İyi Örnekler" Değerlendirici Başvuruları Başladı.

"Eğitimde İyi Örnekler" Değerlendirici Başvuruları Başladı.

     Trabzon İl MEM Ar-Ge birimince yürütülen “Eğitimde İyi Örnekler” projesi başvurularının değerlendirilmesi amacıyla proje değerlendiricisi olarak görev alacak öğretmenler için başvurular alınacaktır.  Başvuruda bulunmak isteyen öğretmenlerin aşağıda bağlantıda verilen adresten Europass CV doldurmaları (Europass CV de yer alan her bölüm değerlendirmede dikkate alınacak ve öğretmenler bu verilere göre seçilecektir) ve PDF formatında kaydettikleri formu iyiorneklertrabzon@hotmail.com adresine e-posta olarak göndermeleri gerekmektedir.

      Başvuru yapan öğretmenler arasından seçilecek olanlar “Proje İzleme ve Değerlendirme Teknikleri” eğitimi alacak olup bu eğitim sonunda başarılı olan öğretmenler içerik incelemesi için değerlendirici olarak görev alacaktır.

 Başvurular 7 Haziran 2018 tarihinde  saat:16.00´da sona erecektir.

Europass CV doldurmak için https://europass.cedefop.europa.eu/editors/tr/cv/compose tıklayınız.

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.