Kapsayıcı Eğitim ile Kurulacak Kültürlerarası Köprüler isimli Erasmus+ (KA101) faaliyeti Proje Yönetimi Toplantısı (Nihai Dönem) Gerçekleştirildi
![Kapsayıcı Eğitim ile Kurulacak Kültürlerarası Köprüler isimli Erasmus+ (KA101) faaliyeti Proje Yönetimi Toplantısı (Nihai Dönem) Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2020_12/23134927_photo_2020-12-22_14-18-33_3.jpg)
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan 2019 yılı Teklif Çağrısı döneminde kabul edilen "Kapsayıcı Eğitim ile Kurulacak Kültürlerarası Köprüler" isimli Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği (KA101) faaliyeti kapsamında "Erasmus+ Okul Eğitimi Personel Hareketliliği (KA101) Proje Yönetimi Toplantısı (Nihai Dönem)" 22 Aralık 2020 Salı günü saat 11:00'da Zoom üzerinden çevrimiçi (online) gerçekleştirildi. Bilgilendirici bir toplantı oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.