TRABZON İL MEM ARGE

Küçük Uygulamalar İle Büyük Mutluluklar Sergisi Yapıldı

Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimince yürütülen Her Okulun Projesi Olsun (HOPO) kapsamında Gazipaşa Özel Eğitim Ve Uygulama Merkezi proje sergisi gerçekleştirdi. 
Küçük Uygulamalar İle Büyük Mutluluklar Sergisi Yapıldı

      Gazipaşa Özel Eğitim Ve Uygulama Merkezi öğretmeni Hatice Rizeli koordinatörlüğünde gerçekleştirilen proje sergisinde öğrencilerimizin sosyal ve kişisel gelişimlerini destekleyecek çalışmalarının ailelerinin de katkıları ile gerçekleştirildiği görüldü. Sergide ortaya koyulan materyallerin öğrenmeyi kolaylaştırıcı ve destekleyici materyaller olduğu, birlikte geliştirilen materyallerin kendilerini daha kolay ve özgürce ifade edebildikleri bireyler haline getirmelerinin sağlandığı ve tüm kurumlarda aynı yöntemler ile geliştirilerek kullanılabilecek özgün materyaller olması, rol model oluşturduğu gözlemlendi. Öğrencinin aktif katılımını motive ettiği, öğrenmeyi destekleyen bilişsel aktiviteler içerdiği, çok çeşitli araç ve kaynak kullanımını desteklediği, ders, sosyal beceriler ve hayat becerilerini birlikte ele aldığı sergide materyallerin bir araç olarak kullanımını vurgulaması ile başarılı bir çalışma sergisi gerçekleştirilmiştir.

       Kurumumuzu başarılı uygulamalarından ötürü tebrik ederiz.

28-03-201728-03-2017

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.