KUZEY MAKEDONYA ÜSKÜP'TE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN ÖĞRENCİ GRUPLARININ HAREKETLİLİĞİ FAALİYETİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![KUZEY MAKEDONYA ÜSKÜP'TE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN ÖĞRENCİ GRUPLARININ HAREKETLİLİĞİ FAALİYETİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_07/24092043_WhatsApp_Image_2023-07-21_at_14.26.34.jpg)
Türkiye Ulusal Ajans tarafından desteklenen Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen KA121 Erasmus Yetişkin Eğitimi Akreditasyonu kapsamında 10-15 Temmuz 2023 tarihlerinde Kuzey Makedonya'nın Üsküp şehrinde gerçekleştirilecek olan Öğrenci Gruplarının Hareketliliği faaliyeti ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıya Sürmene Halk Eğitimi Merkezi'nden 2 yetişkin öğrenci, Ortahisar Halk Eğitimi Merkezi'nden 3 yetişkin öğrenci, Akçaabat Halk Eğitimi Merkezi'nden 1 yetişkin öğrenci ve Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden 3 öğretmen katıldılar. Toplantıda hareketliliğe ilişkin önemli hususlardan bahsedildi ve gerekli belgeler imzalatıldı.
Tüm katılımcılarımıza teşekkür eder, iyi eğitimler dileriz.