OKUL EĞİTİMİ AKREDİTASYONU KAPSAMINDA HOLLANDA AMSTERDAM'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN KURS FAALİYETİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![OKUL EĞİTİMİ AKREDİTASYONU KAPSAMINDA HOLLANDA AMSTERDAM'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN KURS FAALİYETİ ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_02/20091153_WhatsApp_Image_2023-02-20_at_09.03.06_1.jpg)
Türkiye Ulusal Ajans tarafından desteklenen Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen KA121 Erasmus Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında 19-25 Şubat tarihlerinde Hollanda'nın Amsterdam şehrinde gerçekleştirilecek kurs faaliyeti ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıda Erdoğdu Anaokulu Zehra Kitapçıoğlu Anaokulu ve Çukurçayır Minik Adımlar Anaokulu'nda görevli 8 idareci ve öğretmen katıldı. Toplantıda hareketliliğe ilişkin önemli hususlardan bahsedildi ve gerekli belgeler imzalatıldı. Tüm katılımcılarımıza teşekkür eder, iyi eğitimler dileriz.