TRABZON İL MEM ARGE

"Trabzon Erasmus Akreditasyonu Yabancı Dil ve Kültür Programı" projesi protokolü imzalandı     Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Trabzon Üniversitesi arasında 'Trabzon Erasmus Akreditasyonu Yabancı Dil ve Kültür Programı Projesi" protokolü imzalandı. Trabzon Üniversitesi Rektörlük Binasında gerçekleştirilen törene, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Burak Fettahoğlu  ve Trabzon Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU katıldılar.

    Protokolü imzalanan 'Trabzon Erasmus Akreditasyon Yabancı Dil ve Kültür Programı" projesinde konsorsiyum üyesi kurumlarımızdaki katılımcı öğretmen ve öğrencilerimizin yurtdışı faaliyetlerine katılmadan önce yabancı dil becerilerinin geliştirilmesi ve yurtdışı faaliyetlerinden en verimli şekilde faydalanabilmeleri amaçlanmaktadır. Trabzon Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu'nda görev yapan akademisyenler tarafından verilecek olan bu eğitimlerde katılımcılarımıza yabancı dil ve kültürlerarası iletişim becerileri konularında eğitimler verilecektir.

 


27-01-2022

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.