TRABZON İL MEM ARGE

Trabzon'un eTwinning Başarısı Her Geçen Yıl Katlanarak Artmaya Devam Ediyor

Trabzon'un eTwinning Başarısı Her Geçen Yıl Katlanarak Artmaya Devam Ediyor

Ülkemizin 2009 yılında dâhil olduğu eTwinning; öğretmenlerin mesleki gelişimlerinin artmasını, müfredatın daha verimli işlenmesini, okulda öğretmenler ve öğrenciler arasında işbirliğinin ve iletişimin geliştirilmesini, teknolojinin doğru ve verimli kullanılmasını hedefleyen bir platformdur. Bu hedefler doğrultusunda tamamlanan projeler, her yıl "Kalite Etiketi" kriterlerine göre değerlendirilmekte, değerlendirme sonucunda Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirilmektedir.

126 farklı okulumuzdan, 217 öğretmenimiz büyük bir özveri ile çalışarak, 2020-2021 eğitim öğretim yılı içinde 319 Ulusal, 135 Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazandılar. Her yıl istikrarlı bir şekilde ilimizdeki kalite etiketi sayımız ve eTwinning projesi yürüten öğretmen ve okul sayımız katlanarak artmaktadır. Bu sayede ilimizin hem ülkemizde hem de Avrupa'da başarılı bir şekilde temsil edilmesi sağlanmaktadır.

Bu başarılı sonuçlara ulaşmasında emeği geçen okul yöneticilerine, öğretmen ve öğrencilere teşekkür eder, başarılarının her yıl katlanarak artmasını temenni ederiz.

 


24-11-2021

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.