TRABZON İL MEM ARGE
TÜBİTAK İLÇE EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI.
![TÜBİTAK İLÇE EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/08161410_WhatsApp_Image_2021-12-07_at_09.25.19_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Yomra, Akçaabat, Maçka ve Ortahisar ilçelerimize giderek TÜBİTAK ilçe egitimlerimizi tamamlamış olduk.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz adına Trabzon'daki tüm ilçelerimize tek tek gittik ve TÜBİTAK 2204 A Lise, 2204 B Ortaokul ve 2204 C Kutup Araştırmaları Yarışmaları hakkında toplam 500 öğretmenimizle eğitimler gerçekleştirmiş olduk.