TRABZON İL MEM ARGE

TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Erzurum Bölge Finalinde Derece

TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Erzurum Bölge Finalinde Derece

      Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ortaokullarda öğrenim gören öğrencilerin 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında 8 projeyle kabul edildiği TÜBİTAK 14. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışması Erzurum Bölge Finallerinde online ortamda gerçekleştirilen değerlendirmede Yazılım alanında Maçka Cumhuriyet Ortaokulu ve Matematik alanında Faruk Başaran Bilim Sanat Merkezi bölge birincisi, Vakfıkebir Atatürk Ortaokulu Fizik alanında bölge ikincisi olmuştur.

      İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Sınıflara Sığmayan Öğretmenler 2023'ün  Lider Öğretmenleri Olacak hedefi ile çalışmalarımız sürmektedir. Bakanlığımızın 2023 Vizyon belgesinde de belirtildiği gibi "Güçlü Türkiye, mutlu öğrenciler, mutlu öğretmenler, mutlu sınıflar ile oluşacaktır. Bakanlığımızın 2023 vizyonunda belirttiği Lider Öğretmenleri, bugünün sınıfa sığmayan öğretmenleri olacaktır. Bu da ders dışı etkinliklerde projelerde gösteriler performans ile daha da belirginleşecektir.

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.