TRABZON İL MEM ARGE

“yazıYORUM” FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI

“yazıYORUM”  FELSEFİ DENEME YAZMA YARIŞMASI

      İlimiz genelinde resmi ve özel tüm ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerin okuma, anlama, yorumlayabilme, sistematik ve tutarlı düşünebilme yetilerini ölçmek ve geliştirmek amacıyla 06.05.2018 tarihinde tüm ortaöğretim öğrencilerinin katılabileceği “yazıYORUM” Felsefi Deneme Yazma Yarışması yapılacaktır.

      Söz konusu yarışmaya başvuracak olan okulların 20.04.2018 tarihine kadar ekteki yarışma formunu doldurarak mail yolu ile argetrabzon@gmail adresine ve resmi yazı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimine göndermeleri gerekmektedir.

      Öğretmen ve akademisyenlerden oluşan komisyonunun değerlendirmeleri sonucu ilk 10 (on) dereceye giren katılımcı öğrenciler Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından aşağıda belirtilen şekilde ödüllendirileceklerdir.

  • Birinci öğrenciye, bir adet Cumhuriyet Altını
  • İkinci öğrenciye, bir adet Yarım Altın
  • Üçüncü öğrenciye, bir adet Çeyrek Altın
  • 4 ile 10.arasındaki öğrencilere Gram Altın
  • Katılımcı tüm öğrenci ve danışman öğretmenlere  teşekkür/katılım belgesi verilecektir.
  • Ayrıca ilk beş dereceye giren yazılar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi’nin trabzonarge.meb.gov.tr resmi web sitesinden yayımlanacaktır.

Yarışma şartnamesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Başvuru formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.


05-03-2018

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.