TRABZON İL MEM ARGE
Yemekte Denge Projesi Bilgilendirme Toplantısı
![Yemekte Denge Projesi Bilgilendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_09161008_yemektedenge.jpg)
Müdürlüğümüzce yürütülen Yemekte Denge Projesinin İlimizde uygulayıcısı olan 50 okulumuzun idareci ve koordinatör öğretmenlerine yönelik; bilgilendirmeler yapmak, projenin amacına uygun olarak yürütülmesini sağlamak ve 2015-2016 eğitim-öğretim yılında 22.10.2015 tarihinde Zorlu Grand Otel’de ”Yemekte Denge Projesi Bilgilendirme Toplantısı” yapılmıştır.