TRABZON İL MEM ARGE

Yılın Duyarlı Öğrencisi ve Yılın Duyarlı Velisi Başvuruları Başladı

Yılın Duyarlı Öğrencisi ve Yılın Duyarlı Velisi Başvuruları Başladı

Eğitimin Yıldızları – HOPO Proje Yarışması kapsamında düzenlenen “Yılın Duyarlı Öğrencisi” ve “Yılın Duyarlı Velisi” başvuruları başladı. 15 Nisan 2019 Tarihinde Saat:17:00’da sona erecek olan başvurularda, 2018/2019 eğitim öğretim yılı içinde, okullarda ve okul dışında öğrencilerin eğitim adına ortaya koydukları örnek davranışlar ile okullarda eğitim yaşantılarının bir parçası haline gelmiş öğrenci velilerinin okullarda yapmış oldukları özgün çalışmalar/uygulamalar/fedakârlıklar değerlendirmeye alınacaktır.  Komisyon değerlendirmelerinin ardından final için ilk beş (5) öğrenci ve ilk beş (5) veli belirlenecektir. Bu kişiler arasından 15 Nisan-22 Nisan 2019 tarihlerinde internet üzerinden (çevrimiçi) herkese açık olarak yapılacak oylamayla dereceler belirlenecektir.

NOT: Başvurular okul idaresi tarafından yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.