TRABZON İL MEM ARGE

YÖNETMEN ÖĞRETMENLER OYUNLARINI FESTİVALE TAŞIYOR!

YÖNETMEN ÖĞRETMENLER OYUNLARINI FESTİVALE TAŞIYOR!

Müdürlüğümüz, Trabzon Üniversitesi ve Trabzon Devlet Tiyatrosu iş birliğinde, öğrencilerimizin güzel sanatlar alanındaki yetenek ve becerilerini artırmak, sanatın ve tiyatronun insan yaşamındaki önemini kavratabilmek, ekip çalışmasına uyumlu, kendini iyi ifade edebilen, üretebilmenin coşkusunu yaşayan bir gençlik oluşturabilmek, bununla birlikte amatör yönetmen/öğretmenlerin kendilerini geliştirebilecekleri, deneyimlerini paylaşabilecekleri bir platform oluşturmak amacıyla Tiyatro Festivali gerçekleştirilecektir.

Yönetmen-Öğretmen Tiyatro Festivali ile okullarda tiyatro oyunu hazırlayan öğretmenlerimiz oyunlarını okullarından Devlet Tiyatrosuna taşıyacak ve tiyatroseverlerle buluşturacak.  Festival 05-10 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Açılış etkinlikleri 05 Haziran 2023 Pazartesi günü Trabzon Haluk Ongan Devlet Tiyatrosu'nda, kapanış etkinlikleri ise 10 Haziran 2023 Cumartesi günü Trabzon Avni Aker Millet Bahçesi'nde gerçekleştirilecek.

Festivale okulunuzdaki tiyatro oyunuyla katılmak için https://forms.gle/N3Z4jCT944orUCZu6 formu doldurabilirsiniz.

Tiyatro Festivali ile ilgili ayrıntılı bilgileri içeren Festival Şartnamesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

07-03-2023

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.