Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2021-2027 yıllarını kapsayan Erasmus+ Programı kapsamında, 2020 yılı teklif çağrısında akredite kurum olmak amacıyla Türkiye Ulusal Ajansına başvuru yaparak; Mesleki Eğitim, Okul Eğitimi ve Yetişkin Eğitimi alanlarında akredite olmaya hak kazanmıştır.

Okul/Kurumlarımız Erasmus projelerinden 2 türlü faydalanabilirler. 1. Ulusal Ajansa proje tekliflerini sunabilirler. 2.Müdürlüğümüz Erasmus Akreditasyonu kapsamında konsorsiyumumuza dahil olmak için başvuru yapabilirler.

Kurumlarımızın konsorsiyumumuza başvuru yapmadan önce bu portalda yer alan bilgileri dikkatlice okumaları ve başvurularını burada belirtilen usullere uygun olarak gerçekleştirmeleri, başvurularının geçerli ve başarılı olması açısından büyük önem arz etmektedir.

Başvuru Rehberi yanında, Erasmus+ Programının (2021-2027) politika hedefleri, öncelikleri, gerçekleştirilebilecek diğer faaliyet türleri ve diğer hususlar hakkında Teklif Çağrısı ve Program Rehberi hem Ulusal Ajansa yapacağınız başvuru için hem de Müdürlüğümüz konsorsiyumuna yapacağınız başvuru için mutlaka incelenmelidir.
EU Login (ECAS) Sistemi Videosu
Organization ID Nedir, Nasıl Alınır Videosu
Erasmus+ 2021 Rehberi Videosu.
Erasmus+ Programının Öncelikleri Videosu

Ziyaretçi Sayısı: web counter

Bu portaldaki dökümanlar,
Ulusal Ajans websitesinden, Erasmus and Europen Solidarity Corps sayfasından ve 2021 Erasmus Programı Rehberinden yararlanılarak
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanmıştır.