TRABZON İL MEM ARGE

Stratejik Planlama Çalışmaları Kapsamında Anketler

Stratejik Planlama Çalışmaları Kapsamında Anketler

Bilindiği üzere 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrolü Kanunu gereğince kamu kurum ve kuruluşlarında katılımcı bir anlayışla stratejik plan hazırlama yükümlülüğü bulunmaktadır. 

Bakanlığımızın beş yılını kapsayacak olan stratejik plan çalışmalarında katılımcılığı sağlamak ve geniş kitlelere ulaşmak üzere Bakanlığımızca ve Müdürlüğümüzce paydaşlarımıza yönelik anketler geliştirilmiştir.

Bu bağlamda yayınlanan anketlerin Müdürlüğümüz çalışanları, İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri çalışanları ve okul ve kurumlarda görev yapan tüm idareci, öğretmen ve personel tarafından en geç 15 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar tamamlanması gerekmektedir.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Anketleri

 


Stratejik Planlama GZFT Belirleme Anketi (Öğrenci, Öğretmen, Yönetici, Veli, Müdürlük Personeli tarafından doldurulacaktır.) 

 


Stratejik Planlama Dış Paydaş Analizi Anketi 

 

Bakanlık Anketleri

 


Millî Eğitim Bakanlığı 2019-2023 Stratejik Plan Paydaş Anketi

 


 Bir Milyon Öğretmen Bir Milyon Fikir Bakanlık Anketi

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.