TRABZON İL MEM ARGE

ADIM ZEKA İŞİM OYUN PROJESİ

ADIM ZEKA İŞİM OYUN PROJESİ

"Adım Zeka İşim Oyun" 2023-2024 eğitim öğretim yılına zeka oyunları projesi ile başlıyoruz. Zeka Oyunları yoluyla disiplinler arası eğitim becerilerinin geliştirilmesini amaçlıyoruz . Sevgili çocuklar, her ay farklı bir etkinlikle oyun dolu günler sizleri bekliyor.


 Adım Zeka İşim Oyun projesi okul temsilci listesi  ve bu ay içerisinde yapılacak olan etkinliğin yönergesi yayınlanmıştır.


 ADIM ZEKA İŞİM OYUN PROJESİ OKUL TEMSİLCİSİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ. 


 Mart ayı şartnamesi için tıklayınız.


 Ekim Ayı Etkinlik Şartnamesi (100. YIL RESFEBE YARIŞMASI ŞARTNAMESİ) için tıklayınız. Kasım Ayı Etkinlik Şartnamesi (24 Kasım Öğretmenler Günü Öğretmenler Arası Mangala Türk Zeka ve Strateji Oyunu Turnuva Şartnamesi) için tıklayınız.

ÖĞRETMENLER ARASI MANGALA TURNUVASI BAŞVURU FORMU


 Kasım Ayı Etkinlik Şartnamesi (Su Doku Oyunu Yarışma Şartnamesi) için tıklayınız.

ÖĞRENCİLER ARASI SUDOKU YARIŞMASI KATILIMCI BİLGİ FORMU Aralık Ayı Etkinlik Şartnamesi (REVERSİ Oyunu Yarışma Şartnamesi) için tıklayınız. 

 ADIM ZEKA İŞİM OYUN VELİLER ARASI Q-BITZ YARIŞMASI ŞARTNAMESİOcak-Şubat Ayları ÖĞRENCİ Etkinlik Şartnamesi (1. Akıl Oyunları) için tıklayınız.


Ocak-Şubat Ayları ÖĞRETMEN Etkinlik Şartnamesi (1. Akıl Oyunları) için tıklayınız.

Adım Zeka İşim Oyun Projesi Öğretmenler Arası Ocak/Şubat Ayı Turnuva Başvuru Formu 


Nisan-Mayıs Ayları ÖĞRENCİ Etkinlik Şartnamesi


 

 PROJE METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

09-10-202309-10-2023

ArGe Birimi Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnönü Mh. Trabzonspor Bulvarı Meslek Lisesi Yanı Ortahisar / Trabzon - 0462 223 55 52 / 12 (ASKE OFİSİ) / 14 (PROJELER OFİSİ) / TRABZON NACİ ORHAN BİLGİSAYAR BİLİMLERİ MERKEZİ 0462 223 44 66

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.